UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Udany wernisaż i niezwykle skromni autorzy prac. Podobały mi się prace obu artystów. Jakie to piękne, że ludzie odkrywają w sobie pasje. To dobrze, żęchcą się nimi z nami dzielić. Gratuluję obu artystom.

Bronisław

Anuluj