UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Udany wernisaż i niezwykle skromni autorzy prac. Podobały mi się prace obu artystów. Jakie to piękne, że ludzie odkrywają w sobie pasje. To dobrze, żęchcą się nimi z nami dzielić. Gratuluję obu artystom.
Bronisław