UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miło było gościć na wernisażu. super, że takie imprezy potrafią tłumnie zgromadzić elblążan w różnym wieku:) Obojgu artystom życzę dużo sukcesów. .. .i kolejnych owocnych wernisaży.


Anuluj