UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Miło było gościć na wernisażu. super, że takie imprezy potrafią tłumnie zgromadzić elblążan w różnym wieku:) Obojgu artystom życzę dużo sukcesów. .. .i kolejnych owocnych wernisaży.
Miło było gościć na wernisażu. super, że takie imprezy potrafią tłumnie zgromadzić elblążan w różnym wieku:) Obojgu artystom życzę dużo sukcesów. .. .i kolejnych owocnych wernisaży.