UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Mówię Ci jedno. To, że jest to jedyny zespół w najwyższej lidze nie pozbawia kibica możliwości krytyki, bo na taką drużyna zasługuje. Gra jest nijaka a gwiazdy teoretyczne. A miało być inaczej!


Anuluj