UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mówię Ci jedno. To, że jest to jedyny zespół w najwyższej lidze nie pozbawia kibica możliwości krytyki, bo na taką drużyna zasługuje. Gra jest nijaka a gwiazdy teoretyczne. A miało być inaczej!
Mówię Ci jedno. To, że jest to jedyny zespół w najwyższej lidze nie pozbawia kibica możliwości krytyki, bo na taką drużyna zasługuje. Gra jest nijaka a gwiazdy teoretyczne. A miało być inaczej!