UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jest to jeden wielki wstyd, a pisanie swoich myśli nie ma sensu bo nie ma o kim. Przykre lecz prawdziwe.
Wiesiek.
Jest to jeden wielki wstyd, a pisanie swoich myśli nie ma sensu bo nie ma o kim. Przykre lecz prawdziwe.
Wiesiek.