UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Obserwuję, że zarówno piesi jak i kierowcy bardzo często zachowują się skandalicznie, sama jestem jeszcze piesza i często boję się widząc, gdy ludzie lazą na czerwonym, jakby go nie było, wiele osób przy tym podnosi wysoko głowę do góry i daje komunikat " ale jestem kozak, patrzcie". Natomiast ze 3 razy przejechałby mnie samochód, w którym człowieczek lub człowieczyni trzymała sobie komóreczkę przy uszku i z wielkim uśmiechem rozmawiał/a nie mając czasu skupić się na prowadzeniu, niestety częściej dotyczy to chyba kobiet, z tego, co widzę. A faceci cisną gaz. .. .oto i wszyscy mają coś do zrobienia bez względu w którym miejscu miasta się znajdują.
VisageUla