UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do kierowcy z babowca zgadza sie ale piesi nie potrafia ocenic jaka predkościa nadieżdza pojazd ale jak by byly przejscia oswietlone to ja jako kierowca ma pole manewru hamowanie lub uciekanie by nie zrobic danej osobie krzywdy mimo ze to jej wina

kierowca

Anuluj