UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Na Fromborskiej potrzebne jest dobre oswietlenie, tam trzeba jezdzić na światłach drogowych tak tam ciemno. A na chodniku tak jasno ze aż razi w oczy


Anuluj