UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na Fromborskiej potrzebne jest dobre oswietlenie, tam trzeba jezdzić na światłach drogowych tak tam ciemno. A na chodniku tak jasno ze aż razi w oczy
Na Fromborskiej potrzebne jest dobre oswietlenie, tam trzeba jezdzić na światłach drogowych tak tam ciemno. A na chodniku tak jasno ze aż razi w oczy