UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Moim zdaniem dziewczyny powinny popracować nad rzutami w szczególności z drugiej linii gdyż boją sie rzucać. Więcej wiary w siebie i treningów siłowych.
Moim zdaniem dziewczyny powinny popracować nad rzutami w szczególności z drugiej linii gdyż boją sie rzucać. Więcej wiary w siebie i treningów siłowych.