UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Moim zdaniem dziewczyny powinny popracować nad rzutami w szczególności z drugiej linii gdyż boją sie rzucać. Więcej wiary w siebie i treningów siłowych.


Anuluj