UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Odniosłem wrażenie, że Zagłębie bawiło się ze Startem jak kot z myszką. Jedyna pociecha to młode "Stelinki".
Odniosłem wrażenie, że Zagłębie bawiło się ze Startem jak kot z myszką. Jedyna pociecha to młode "Stelinki".