UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Trochę dziwi mnie wypowiedź trenera w kwestii wyniku dotyczącego meczu Z Tczewem. Panie trenerze jak to możliwe, że drużyna /Start/ która zamierza walczyć o czołową czwórkę obawia się zespołu który w trakcie dwóch rund nie zdobył żadnego punktu /poza walkowerem/????. Czy naprawdę ten Start jest tak słaby.

rocznik 65

Anuluj