UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłeś w szwecji czy horwacji, pieszy jest 2- 4 m od przejscia, a auta stają i nie ruszą póki nie przejdzie, to jest kultura jazdy a nie psioczenie na pieszych. .. ..
liza
byłeś w szwecji czy horwacji, pieszy jest 2- 4 m od przejscia, a auta stają i nie ruszą póki nie przejdzie, to jest kultura jazdy a nie psioczenie na pieszych. .. ..
liza