UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

byłeś w szwecji czy horwacji, pieszy jest 2- 4 m od przejscia, a auta stają i nie ruszą póki nie przejdzie, to jest kultura jazdy a nie psioczenie na pieszych. .. ..

liza

Anuluj