UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A co tam ul. Fromborską będą oświetlać, toć ruch tu znikomy. .. ważne, że Modrzewina jest pięknie oświetlona, tam samochodów co niemiara jeździ, a i mieszkańcy tamtejszych osiedli potrzebują dużo światła. ..
A co tam ul. Fromborską będą oświetlać, toć ruch tu znikomy. .. ważne, że Modrzewina jest pięknie oświetlona, tam samochodów co niemiara jeździ, a i mieszkańcy tamtejszych osiedli potrzebują dużo światła. ..