UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najbardziej zenujace jest to ze jesden z INSTRUKTOROW naszych elblaskich ELEK najezdzajac na to cale zdarzenie (byl zaraz za tym samochoden co spowodowal wypadek) ominol ludzi ktorzy potrzebowali pomocy i pojechal dajac cudowny przyklad nowemu urzytkownikowi drogi JAK TO NIE WARTO SIE ZATRZYMAC I UDZIELIC POMOCY LUDZIOM KTORZY JEJ POTRZEBOWALI!!!!! Podejrzewam ze ten PAN jako czlowiek wdrazajacy nowego kierowce w ruch ma jakie kolwiek przeszkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy drugiemu czlowiekowi, ale po co sie zatrzymac pomoc skoro kazda godzina to 50 zl. .. .A ZYCIE LUDZKIE NIE BYLO DLA NIEGO TYLE WARTE. .. .. !!!!!