UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najbardziej zenujace jest to ze jesden z INSTRUKTOROW naszych elblaskich ELEK najezdzajac na to cale zdarzenie (byl zaraz za tym samochoden co spowodowal wypadek) ominol ludzi ktorzy potrzebowali pomocy i pojechal dajac cudowny przyklad nowemu urzytkownikowi drogi JAK TO NIE WARTO SIE ZATRZYMAC I UDZIELIC POMOCY LUDZIOM KTORZY JEJ POTRZEBOWALI!!!!! Podejrzewam ze ten PAN jako czlowiek wdrazajacy nowego kierowce w ruch ma jakie kolwiek przeszkolenie w udzielaniu pierwszej pomocy drugiemu czlowiekowi, ale po co sie zatrzymac pomoc skoro kazda godzina to 50 zl. .. .A ZYCIE LUDZKIE NIE BYLO DLA NIEGO TYLE WARTE. .. .. !!!!!


Anuluj