UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jestem pieszym i kierowcą. W zimie jeżdżę trochę rzadziej(stan dróg). Jeśli chcę przejść przez jezdnie(nie ważne czy w miejscu do tego przeznaczonym czy nie) i widzę zbliżający się pojazd to patrzę jak szybko jedzie i jeśli nie jestem pewny czy zdążę przejść to już NIE PRZECHODZĘ!! Bo jest na to na 100% za późno. Proponuje robić tak samo.

ANdżej

Anuluj