UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
własnie niech miasto zacznie latac dziury na drogach w elblagu niema ulicy żeby spokojnie przejechac tylko slalomem zeby niewpasc wwyrwe w drodze wyrazy współczucia dla rodziny moge pomóc w odszkodowaniu 514-269-197
odwiedzajacy elblag