UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

własnie niech miasto zacznie latac dziury na drogach w elblagu niema ulicy żeby spokojnie przejechac tylko slalomem zeby niewpasc wwyrwe w drodze wyrazy współczucia dla rodziny moge pomóc w odszkodowaniu 514-269-197

odwiedzajacy elblag

Anuluj