UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
kiedys Krolestwo Polskie to bylo krolestwo a teraz to sami zlodzieje i wszystko na marne poszlo tyle krwi przelanej po to by sprzedac nasz kraj a wszystko przez to ze to nie polacy rzadzili i rzadza naszym krajem