UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Rycerzą i zakonniką". .. Bożesz Ty mój, miej Ty Łaskę dla Polaków, co tak kaleczą własną ortografię! Wstyd i hańba


Anuluj