UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
bardzo dobrze ze mamy takie medicoptery mielismy miec 23 takie maszyny ciekawe ile nam juz dosstarczyli niemcy i france. szkoda ze nie mamy w elblagu takiego swojego ale dobrze ze choc ma !!!! a elblag ma dostac nowe przerobione. .. tu-154.. .. a wie ktos kiedys wspominali o budowie lotniska dla normalnych boingow. .????
latino sloneczna