UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

bardzo dobrze ze mamy takie medicoptery mielismy miec 23 takie maszyny ciekawe ile nam juz dosstarczyli niemcy i france. szkoda ze nie mamy w elblagu takiego swojego ale dobrze ze choc ma !!!! a elblag ma dostac nowe przerobione. .. tu-154.. .. a wie ktos kiedys wspominali o budowie lotniska dla normalnych boingow. .????

latino sloneczna

Anuluj