UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pracuję na drodze. czasami zdarzy się udzielić pomocy ofiarom wypadku. Fakt, Faktem. Raz w życiu[DLA MNIE} przy udziale LPR zdarzyło się udzielić pomocy dla poszkodowanych. Ale takie szkolenie powinno być nie tylko dla PSP ale dla innych służb ratowniczych. Czasami ktoś jest na miejscu wypadku (zazwyczaj) drogowego i zanim przyjedzie Policja lub Straż Pożarna bądź Pogotowie Ratunkowe to trzeba radzić sobie samemu. Jak na miejsce zdarzenia jako pierwszy przyleci LPR to dobrze jest znać procedury pomocy załodze Śmigłowca. Niby nic wielkiego, ale pomoc przy lądowaniu we właściwym miejscu dla załogi śmigłowca to 1/3 w uratowaniu komuś ŻYCIA. Pozdrawiam ZAŁOGI LPR oraz Realizatora - a za fajne fotki i filmik ze szkolenia.
cycu