UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

debile niszczyli stare, piękne cmentarze na których miejsce spoczynku znalazło wielu znakomitych elblążan bo niemieckie. potem propagandą ogłaszali sukces, że miasto ma sporo nowych pięknych parków. do tej pory jak jestem w którymś z tych parków do nie da się spokojnie usiąść, zawsze przez myśl przejdzie, że pod tobą leży sporo ludzkich szczątków. budowanie przedszkoli na cmentarzach to już szczyt głupoty np. przedszkole przy szarych szeregów czy przy bałudzkiego we wspomnianym w artykule parku.

ELV

Anuluj