UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Do ergera---- jezeli posiadasz tak szeroka wiedze z tamtych lat radze przelej to na papier a noz znajdzie sie ktos i wydrukuje a nie krytykuj tych ktorzy dziela swoja wiedze ja jestem bardzo zainteresowana tym i jestem wdzieczna ze moge cos nie cos dowiedziec sie jak byle w tamtych latach i wiekie me podziekowania redaktorom elblaskim za to.

elblazanka.

Anuluj