UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

10 -latki nie, bo jurorzy nie mają na czym oka zawiesić. Caly proceder ogólnie obrzydliwy i "podziwiam" panny biorące w tym udział


Anuluj