UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
10 -latki nie, bo jurorzy nie mają na czym oka zawiesić. Caly proceder ogólnie obrzydliwy i "podziwiam" panny biorące w tym udział
10 -latki nie, bo jurorzy nie mają na czym oka zawiesić. Caly proceder ogólnie obrzydliwy i "podziwiam" panny biorące w tym udział