UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Itak trzymać nie ujawniać wizerunków uczestniczek z wiadomych powodów / po co dobijac lezace/ pokazac za to jury kto tak ładnie wybiera, sprawdzimy kompetencje bo coś ten konkurs zaczyna przynosic miastu wstyd.