UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Itak trzymać nie ujawniać wizerunków uczestniczek z wiadomych powodów / po co dobijac lezace/ pokazac za to jury kto tak ładnie wybiera, sprawdzimy kompetencje bo coś ten konkurs zaczyna przynosic miastu wstyd.


Anuluj