UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ja tam widze postep, mecz wczesniej bylo 12 w plecki, teraz juz 11,potem 10,9,itd. brawo dziewczeta z elblaskiego szczypiornika. Szczypiorka raczej
Zygmunt Rotfl
ja tam widze postep, mecz wczesniej bylo 12 w plecki, teraz juz 11,potem 10,9,itd. brawo dziewczeta z elblaskiego szczypiornika. Szczypiorka raczej
Zygmunt Rotfl