UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Skoro nie chce się paniom grać to może czas na male zmiany, i dać szanse co lepszym z I-ej ligi. Może nie są one lepsze a napewno są mniej doświadczone ale wniosą coś świeżego do gry i starsze koleżanki poczuja ich oddech na plecach.