UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak jak powiedział trener Gościński "wracamy do podstaw" czyli podanie w ręce nie w nogi lub wysoko nad głową i cała reszta dla początkujących. A tak naprawdę dziewczyny powinny iść na lekcje do trenera Ringwelskiego i to on powinien im pokazać jak grać w piłkę ręczną.
z trybuny