UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak jak powiedział trener Gościński "wracamy do podstaw" czyli podanie w ręce nie w nogi lub wysoko nad głową i cała reszta dla początkujących. A tak naprawdę dziewczyny powinny iść na lekcje do trenera Ringwelskiego i to on powinien im pokazać jak grać w piłkę ręczną.

z trybuny

Anuluj