UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To fakt, że filatelistyka przeżywa swój niż, bo kryzys to chyba za wielkie słowo. Myślę, że doczekam czasów, gdy to tego przyjemnego hobby znów zaczną garnąć sie młodzi. Też pamiętam ten sklep tylko nie pamiętam kto był pierwszym sprzedawcą w tym sklepie. Natomiast pamiętam czasy Aleksego Rogisza, a potem Jana Kancelarczyka.

też filatelista

Anuluj