UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

były to czasy pełnego rozkwitu filatelistyki. w znaczkach polskich jest pokazane wspaniałe piękno naszych zabytków i kultury ale teraz nie mam komu tego sprzedać. a za nedzne grosze tego nie sprzedam

FILATELISTA

Anuluj