UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Erg. jest niesamowity, zawsze czytam jego komentarze. A może kolega wie czy ten jegomość z Nowego Dworu zdążył zjeść to kradzione mięso?; ) Pozdrawiam.

MikolajGrozny

Anuluj