UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Erg. jest niesamowity, zawsze czytam jego komentarze. A może kolega wie czy ten jegomość z Nowego Dworu zdążył zjeść to kradzione mięso?; ) Pozdrawiam.
MikolajGrozny
Erg. jest niesamowity, zawsze czytam jego komentarze. A może kolega wie czy ten jegomość z Nowego Dworu zdążył zjeść to kradzione mięso?; ) Pozdrawiam.
MikolajGrozny