UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pani Moniko jest Pani kapitanem, a zachowanie na boisku juniorki. Trzeba grać i to dobrze, potem dyskutować, ale nie z sędzią, tylko z zespolem. Tak widzę role kapitana. Dać przykład dobrego zachowania na boisku, jak również wykazać sie dobrą grą, a uśmiech po meczu "wygranym" bedzie mile widziany!
upss