UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Starcie nic się nie stało!Starcie nic się nie stało! - i to będzie najczęściej śpiewana piosenka na koniec meczy przez nielicznych ale wiernych kibiców Startu! A ponadto co za sponsor da kasę na takie nieobliczalne zawodniczki! W klubie trzeba zmian w każdej płaszczyźnie - sponsora nie będzie, a ci co są odejdą!

~może pesymista

Anuluj