UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jak to sie mowi dumni po zwycięstwie, wierni po porażce; D Miejmy nadzieje ze w czwartek bedzie lepiej; )
Jak to sie mowi dumni po zwycięstwie, wierni po porażce; D Miejmy nadzieje ze w czwartek bedzie lepiej; )