UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Plac po kinie i słynny plac obok, to wyraz bezsilności miasta. Na modrzewinie inwestycje, ronda, sronda a samym środku miasta obok ratusza i innych przeróbek drogowych taki blamaż. Wstyd, obciach, żenada, degrengolada, wtopa, a szkoda słów.
agenciura