UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Plac po kinie i słynny plac obok, to wyraz bezsilności miasta. Na modrzewinie inwestycje, ronda, sronda a samym środku miasta obok ratusza i innych przeróbek drogowych taki blamaż. Wstyd, obciach, żenada, degrengolada, wtopa, a szkoda słów.

agenciura

Anuluj