UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A mi to bardzo basista się podoba :) fajnie chłopak wygląda, a jeszcze lepiej gra; ) mogłabym tylko jego słuchać :D WIĘCEJ KONCERTÓW !!


Anuluj