UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A mi to bardzo basista się podoba :) fajnie chłopak wygląda, a jeszcze lepiej gra; ) mogłabym tylko jego słuchać :D WIĘCEJ KONCERTÓW !!
A mi to bardzo basista się podoba :) fajnie chłopak wygląda, a jeszcze lepiej gra; ) mogłabym tylko jego słuchać :D WIĘCEJ KONCERTÓW !!