UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo chciałem być na tym koncercie, ale sprawy rodzinne, ,przyblokowały" mi tę ochotę. Ale kochani dawajcie czadu częściej i wcześniej powiadamiajcie elblążan, a będziecie zdobywać coraz więcej fanów. Podoba mi się postawa organizatorów. POZDRAWIAM !
dziadek JANEK