UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bardzo chciałem być na tym koncercie, ale sprawy rodzinne, ,przyblokowały" mi tę ochotę. Ale kochani dawajcie czadu częściej i wcześniej powiadamiajcie elblążan, a będziecie zdobywać coraz więcej fanów. Podoba mi się postawa organizatorów. POZDRAWIAM !

dziadek JANEK

Anuluj