UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pierwszy komentarz-totalna bzdura, jestem wiernym kibicem boksu od 3 pokoleń, byłem na Grand Prix, potem w domu razem ze starszym pokoleniem obejrzałem walkę na bokser. org, mój przedmówco zadaj sobie trud i policz wszystkie ciosy Łoniewskiego i Kośmidra, ale nie wyprowadzane, tylko trafione i wtedy możesz zamieścić jakiikolwiek sensowny komentarz, a propos Hura piszemy przez samo "h"