UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

CK, nie wiem, czy gratulowanie wykonania to dobry pomysł, na pewno nikt nie siedział i nie układał tych maleńkich zdjęć. Do tego istnieją specjalne programy, np. Foto-Mosaik Edda.


Anuluj