UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
CK, nie wiem, czy gratulowanie wykonania to dobry pomysł, na pewno nikt nie siedział i nie układał tych maleńkich zdjęć. Do tego istnieją specjalne programy, np. Foto-Mosaik Edda.
CK, nie wiem, czy gratulowanie wykonania to dobry pomysł, na pewno nikt nie siedział i nie układał tych maleńkich zdjęć. Do tego istnieją specjalne programy, np. Foto-Mosaik Edda.