UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie było Modrzewiny, Centum Biznesu, ale były wspaniale rozwijające się zakłady pracy, produkcja szła pełną parą w wielu branżach, ludzie się bogacili i sami budowali piękne obiekty, mądrze inwestowali i nie musieli się martwić o ich utrzymanie, dziś inwestujemy często bez sensu i czekamy na nie wiadomo co !!!