UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie było Modrzewiny, Centum Biznesu, ale były wspaniale rozwijające się zakłady pracy, produkcja szła pełną parą w wielu branżach, ludzie się bogacili i sami budowali piękne obiekty, mądrze inwestowali i nie musieli się martwić o ich utrzymanie, dziś inwestujemy często bez sensu i czekamy na nie wiadomo co !!!


Anuluj