UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Szanowny Panie Erg. twe wpisy są zawsze pełne konkretów i wielu istotnych informacji z historii naszego miasta. Ciekaw jestem, co za 50 lat podobny entuzjasta historii tego miasta przekaże potomnym z okresu powojennego ? Tą nieustającą równię pochyłą ? Powinniśmy, jako rodowici Elblążanie wiedzieć więcej o naszym mieście i brać przede wszystkim przykład z tych, którzy tworzyli jego potencjał. Przygotowuje teraz opracowanie dotyczące zamkniętych, nieczynnych i zapomnianych linii kolejowych, których to doskonała sieć połączeń może stanowić punkt wyjścia do zagospodarowania ich w charakterze profesjonalnych tras rowerowych. Nie wierzę, aby za mojego życia ta sprawa w jakiś najmniejszy sposób zafunkcjonowała, ale idea jej i nieomalże natychmiastowa gotowość do takiego zagospodarowania skłania chyba do przemyśleń. Cóż zobaczymy - może zajmiemy się czymś poza tworzeniem bzdurnego, serialowego realu orwellowskiego.
MiejscowyAborygen