UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oj, chyba dawno nie byłeś na dworcu. Budynek ten sam, zmienił się parking no i nie ma już furmanek. .. .
xb
Oj, chyba dawno nie byłeś na dworcu. Budynek ten sam, zmienił się parking no i nie ma już furmanek. .. .
xb