UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Pięlny dworzec. Czy nie mozna byloby go odbudowac w takim stylu jak widoczny na fotografii?Ten "szkaradek " jaki obecnie sie remontuje to jest taki nijaki i szary. ..
Pięlny dworzec. Czy nie mozna byloby go odbudowac w takim stylu jak widoczny na fotografii?Ten "szkaradek " jaki obecnie sie remontuje to jest taki nijaki i szary. ..