UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Pięlny dworzec. Czy nie mozna byloby go odbudowac w takim stylu jak widoczny na fotografii?Ten "szkaradek " jaki obecnie sie remontuje to jest taki nijaki i szary. ..


Anuluj