UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

W okresie międzywojennym Elbing-Elbląg nie był stolicą wojewodztwa-regencji, był nią wówczas malutki Kwidzyn i co?Miasto było silne, bogate, uprzemysłowione, z trzema wyższymi uczelniami, to tylko w postkomunistycznej Polsce, centralnie sterowanej, miasta tzw. wojewodzkie sa na topie, reszta to barachło, to smutne, ale niestety-prawdziwe. Fredek


Anuluj