UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Woj. Żuławskie tak jak wielu jestem zaaaaa A co się tyczy jakoby Elbląg miał by być stolicą!? było by naszym dopełnieniem, wręcz BAJKĄ :))
elbing1
Woj. Żuławskie tak jak wielu jestem zaaaaa A co się tyczy jakoby Elbląg miał by być stolicą!? było by naszym dopełnieniem, wręcz BAJKĄ :))
elbing1