UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Woj. Żuławskie tak jak wielu jestem zaaaaa A co się tyczy jakoby Elbląg miał by być stolicą!? było by naszym dopełnieniem, wręcz BAJKĄ :))

elbing1

Anuluj