UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moze dlatego, ze w planie wąskotorówki była trasa tylko do Nowego Dworu i ci nie zadbali o tą linie, ze dzis jest prawie w rozsypce.
p.s
moze dlatego, ze w planie wąskotorówki była trasa tylko do Nowego Dworu i ci nie zadbali o tą linie, ze dzis jest prawie w rozsypce.
p.s