UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

moze dlatego, ze w planie wąskotorówki była trasa tylko do Nowego Dworu i ci nie zadbali o tą linie, ze dzis jest prawie w rozsypce.

p.s

Anuluj