UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jak budowano wąskotorówke ze Stegny do Sztutowa w planie bylo i do Krynicy kiedys. .. troche sie zmieniło, ale moze zostanie ustanowione połączenie normalnotorowe

tylda

Anuluj