UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Rembrandt - jestem ZA!!!! niech szczekajacy zorganizują WOŚP:) może uszanują wtedy ciężka pracę za uwaga za 0 zł :)
do Rembrandt - jestem ZA!!!! niech szczekajacy zorganizują WOŚP:) może uszanują wtedy ciężka pracę za uwaga za 0 zł :)