UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja chciałabym wiedzieć jakie miejsce proponują mieszkańcy na kolejny WOŚP zakładając że trzeba przy tym zorganizować miejsce dla sztabu finansowego, logistycznego i ciepłe miejsce odpoczynku dla woloontariuszy. i najważniejsze światełko do nieba. - przestrzenne i bezpieczne. gdzie w elblągu można to wszystko połączyć?


Anuluj