UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Drodzy szczekająco-narzekających. .Jak by orkiestra w naszym mieście nie zagrała to by dopiero była wrzawa. .Nie zdajecie sobie sprawy ile pracy i poświęcenia kosztuje zorganizowanie WOŚPa i dlatego proponuje aby w przyszłym roku sztab stworzyli wszyscy portelowi szczekacze. W tej całej waszej krytyce zapominacie o głównym celu orkiestry czyli pomocy dzieciom! Mimo wszystko ciesze się że zagrała orkiestra w naszym mieście, ogromne podziękowania dla całego sztabu i wszystkich ludzi dobrego serca!

Rembrandt

Anuluj