UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ludzie! Nawet nie wiecie ile pracy jest przy WOŚP-ie. Przychodzicie na ostatni dzień i nawet nie zastanawiacie się ile czasu poświęciły osoby aby to zorganizować. Nie wiecie, że poświęcali swój czas po kilkanaście godzin dziennie. wszystkich którzy to zorganizowali należą się wielkie brawa. Cieszmy się że w ogóle WOŚP się odbył. Do osoby, która każe dziękować Gabrysi kieruję taką prośbę: Nawet nie wiesz jak ciężko pracowała. Wszyscy harowali i jeżeli się nie mylę i wiem kom jesteś to powinieneś się wstydzić że nic nie zrobiłeś. Łatwo jest oceniać innych i to niesłusznie ale trudno przyznać się do swojej winy i niedociągnięć.

patrycja250811

Anuluj