UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
zgadzam się z "rozczarowana". cel szczytny ale zmiana miejsca była totalną porażką. Mało miejsca ludzie nie patrzyli jak idą nikt nawet nie zwracał uwagi że ktoś trzyma małe dziecko na ręku tylko się pchali. Plac Jagiellończyka był dużo lepszym miejscem i nie wiem czemu nagle to zmieniono. .. ..
marolcia22